Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Jak vrátit zboží? 

Nejste se zbožím spokojeni, nebo jste zjistili, že Vám nevyhovují rozměry či barva? V tom případě, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Zboží však nesmí být použité ani poškozené a mělo by být ideálně vráceno v původním obalu, který musí obsahovat všechny původní části zboží. Zároveň bychom Vás chtěli poprosit, abyste na původní obal, ve kterém zboží přišlo nic nepsali ani nelepili s výjimkou štítků pro Uloženku a ideálně způsobem, aby se daly jednoduše odstranit (např s pomocí izolepy nebo samolepících štítků). Některé zboží totiž dostáváme ve specifických obalech přímo od výrobce a sehnat obdobně velkou krabici není na českém trhu příliš jednoduché a vyhrazujeme si právo strhnout až 5% kupní ceny za významné poškození obalu. 

Pro tyto účely prosím využijte formulář pro vrácení zboží. Ten dle instrukcí v dokumentu vyplňte a zašlete na email info@kuchynskatechnika.cz. Ve formuláři prosím uveďte číslo objednávky, číslo účtu pro vrácení peněz a vaše kontaktní údaje. 

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků, které můžeme dosáhnout za pomocí rychlého procesu vrácení zboží. Pokud si tedy přejete vyřídit vrácení zboží co nejefektivnější a v co nejkratším čase, zašlete nám na email info@kuchynskatechnika.cz informaci, že hodláte vrátit zboží ve 14 denní lhůtě a my se pokusíme celý proces maximálně urychlit. Zároveň Vám v případě jakýchkoliv dotazů rádi pomůžeme s koordinací v průběhu procesu vracení zboží. 

Tým Kuchyňská technika

 

FORMULÁŘ STAHUJTE ZDE