Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Jak vrátit zboží? 

Nejste se zbožím spokojeni, nebo jste zjistili, že Vám nevyhovují rozměry či barva?V tom případě, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Zboží však nesmí být použité ani poškozené a mělo by být ideálně vráceno v původním obalu, který musí obsahovat všechny původní části zboží. 

Náklady spojené s vrácením zboží nese výlučně kupující. Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží.

Pro tyto účely prosím využijte formulář pro vrácení zboží. Ten dle instrukcí v dokumentu vyplňte a zašlete na email info@kuchynskatechnika.cz. Ve formuláři prosím uveďte číslo objednávky, číslo účtu pro vrácení peněz a vaše kontaktní údaje. 

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků, které můžeme dosáhnout za pomocí rychlého procesu vrácení zboží. Pokud si tedy přejete vyřídit vrácení zboží co nejefektivnější a v co nejkratším čase, zašlete nám na email info@kuchynskatechnika.cz informaci, že hodláte vrátit zboží ve 14 denní lhůtě a my se pokusíme celý proces maximálně urychlit. Zároveň Vám v případě jakýchkoliv dotazů rádi pomůžeme s koordinací v průběhu procesu vracení zboží. 

Tým Kuchyňská technika

 

FORMULÁŘ STAHUJTE ZDE

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení