_______________

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

Jak VRÁTIT zboží? 

Nejste se zbožím spokojeni, nebo jste zjistili, že Vám nevyhovují rozměry či barva?V tom případě, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Zboží však nesmí být použité ani poškozené a mělo by být ideálně vráceno v původním obalu, který musí obsahovat všechny původní části zboží. 

 

Náklady spojené s vrácením zboží nese výlučně kupující. Prodávající vrátí kupujícímu zaplacenou částku nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží.

 

Pro tyto účely prosím využijte formulář pro vrácení zboží. Ten dle instrukcí v dokumentu vyplňte a zašlete na email info@kuchynskatechnika.cz. Ve formuláři prosím uveďte číslo objednávky, číslo účtu pro vrácení peněz a vaše kontaktní údaje. 

 

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků, které můžeme dosáhnout za pomocí rychlého procesu vrácení zboží. Pokud si tedy přejete vyřídit vrácení zboží co nejefektivnější a v co nejkratším čase, zašlete nám na email info@kuchynskatechnika.cz informaci, že hodláte vrátit zboží ve 14 denní lhůtě a my se pokusíme celý proces maximálně urychlit. Zároveň Vám v případě jakýchkoliv dotazů rádi pomůžeme s koordinací v průběhu procesu vracení zboží. 

 

Tým Kuchyňská technika

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.