_______________

Doprava a platba

Jaké možnosti dopravy a plateb mají naši zákazníci?

Doprava

Snažíme se dbát na profesionální přístup ke každé jednotlivé zásilce, bez ohledu na celkovou hodnotu objednávky. Zboží zasíláme zpravidla do 24 hodin od přijetí platby prostřednictvím našeho dopravce přímo z našeho skladu z Německa. Objednávky se nám daří doručit zákazníkovi do 7 dnů od vzniku objednávky v závislosti na období (v průběhu vánočních svátků může být interval i delší). Celková cena za dopravné a balné činí 165 Kč. Proč? Zasíláme exkluzivní kuchyňské vybavení přímo ze zahraničí, kurýrem a pojišťujeme zásilku na nejvyšší možnou hodnotu. 

Platební podmínky

V rámci platebních podmínek nabízíme následující způsoby plateb. Možnost platby na dobírku v současné době nenabízíme. Vzhledem k zasílání balíků ze zahraničí by nám při nepřevzetí vznikala velká ekonomická újma za poštovné. Věříme, že naši zákaznici to pochopí a vyberou si z následujících možností :) 

1) Platba převodem - klasický převod na účet, který může trvat až 3 dny v závislosti na konkrétní bance. 

2) Okamžitá platba kartou GoPay  - okamžitá transakce přes platební bránu Gopay přímo na náš účet, bezpečná platba, kterou doporučujeme!

3) GoPay peněženka  - okamžitá platba Vaší GoPay peněženkou.

4) Google Pay

5) SMS platba 

6) Mplatba

 

Máte otázku? Chcete poradit s výběrem produktu?

Obraťte se na info@kuchynskatechnika.cz

Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás hnacím motorem, který nás posouvá dopředu.

kuchyňskou technikou můžete proměnit i Vaši kuchyň na místo, kde bude radost trávit čas!♥

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.