_______________

O nás

Kde to všechno vlastně začalo?...

Internetový obchod Kuchyňská technika vznikl v roce 2018 z důvodu rostoucí poptávky po kvalitním kuchyňském vybavení ze západních zemí. Za tu dobu jsme ušli velký kus cesty, ale ještě větší je před námi. Za dva roky jsme obsloužili téměř tisíc zákazníků nejen z České republiky, Slovenska, ale také z Německa, Francie, nebo Velké Británie. 

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost se sklady nedaleko hranic v sousedním Německu.

Zaměřujeme se kuchyňské vybavení, které je nejen praktické, ale zároveň bude bytovým doplňkem, který zaujme svým originálním vzhledem

Jsme předními prodejci značek: Wesco, která je více než 150 let předním výrobcem kuchyňského vybavení z Velké Británie, nebo Quellmalz z Německa. Nabízíme kvalitu západních zemí za české ceny! V našem sortimentu nenajdete napodobeniny z Asie. 

Kdo jsme?

Jsme (ne)obyčejní milovníci jídla, pití, (alkoholu), a proto pro nás Kuchyňská technika byla jasnou volbou oblasti, které chceme věnovat svůj čas a energii.

Bc. Petr Ceh                                                        

Absolvent Právnické fakulty v Olomouci, který je více než „právník“ workoholický samouk s jasnou vizí, kam eshop Kuchyňská technika v následujících letech posunout. Stará se o celkový chod eshopu, jeho inovace a sociální sítě. Miluje cestování, focení a adrenalin.

Zuzka P.

Milovnice jídla, ale také zdravého životního stylu. Ačkoliv patří do rodu „blondýn“ je flexibilní a její nápady bývají překvapivě často dobré. Stará se o grafické zpracování produktů, katalogů a spolupráce s VO odběrateli. Je na všechny milá a každému se snaží vyhovět, a proto právě ona obsluhuje zákaznickou linku + 420 735 590 633 (9-16).

Máte otázku? Chcete poradit s výběrem produktu?

Obraťte se na zákaznickou podporu ve všední dny 9-16 hod + 420 735 590 633,  nebo napište na info@kuchynskatechnika.cz

Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás hnacím motorem, který nás posouvá dopředu.

S kuchyňskou technikou můžete proměnit i Vaši kuchyň na místo, kde bude radost trávit čas!♥

 

 
Bc. Petr Ceh
+420 735 590 633

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
Email
Zpráva
 

 

Fakturační adresa:

Bc. Petr Ceh

IČ: 07636776

Pivovarská 148, Králíky , 56169

Kuchynskatechnika.cz

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.