Pravidla ověřování recenzí

Každou recenzi, kterou od 1.1. 2023 zveřejňujeme na našem webu, ověřujeme (recenze uveřejněné na webu do 31. prosince 2022 nemůžeme označit jako ověřené. Doplněk pro hodnocení, který používáme, nám neumožňuje označit recenzi jako ověřenou nebo neověřenou, proto jsme se rozhodli všechny recenze, které jsme obdrželi do 31.12.2022 nezobrazovat a zobrazovat pouze ty, které byly uděleny a ověřeny od 1.1.2023)

Na našem E-shopu také poskytujeme přístup k hodnocení zboží a obchodu. Autenticitu takových recenzí zajišťujeme a kontrolujeme tím, že propojujeme hodnocení s konkrétními objednávkami, tudíž v interním systému u každého hodnocení vidíme i propojené ID objednávky a zákaznícky mail, tak jsme schopni ověřit a prokázat, že recenze pochází od reálného spotřebitele, který u nás nakoupil.

Abychom mohli zajistit, že každé hodnocení pochází od zákazníka, který v našem e-shopu skutečně nakoupil, každou recenzi před zveřejněním ručně schvalujeme. Každá recenze bude nakonec zveřejněna, ale až poté, co ověříme, že autor recenze skutečně nakoupil na našem e-shopu.

Výsledné hodnocení produktu nebo obchodu je vypočítáno na základě aritmetického průměru ze všech udělených recenzí, u kterých jsme ověřili, že pochází od reálných spotřebitelů.