Infrapanel A0606P 350W o rozměrech 60 x 60 cm

Topný infrapanel řady A od společnosti Byecold využívá patentované technologie nekovového povrchu s použitím topného prvku, vyrobeného z prémiových grafenových materiálů. Tím je dosaženo maximálního výkonu s minimální spotřebou elektrické energie. Tyto infrapanely poskytují efektivní a moderní řešení pro vytápění jakéhokoli obytného prostoru. Tento infrapanel má mimořádně vysokou účinnost, což je způsobeno především díky svrchní vrstvě ze speciální ultratenké keramické vrstvy. Topný panel nabízíme jak bez termostatu, tak v provedení s vestavěným termostatem na dálkové ovládání, nebo s vestavěným WiFi termostatem. Výkon infrapanelu je 350W. Pro podrobnější popis funkčnosti infrapanelů a potřebného výkonu klikněte zde

Varianta:
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: A0606P-WTH
5 256 Kč 4 344 Kč bez DPH
Infrapanel A0606P 350W o rozměrech 60 x 60 cm

Topný infrapanel o výkonu 350W od certifikovaného výrobce Byecold v bílé barvě je elegantním řešením pro vytápění obytných prostor a zároveň je stylovým doplňkem domácnosti díky svému modernímu designu. Infrapanel je k dispozici v jak s vestavěným termostatem, tak bez něj, volba je pouze na vás. Vestavěný termostat nabízíme ve dvou provedeních: s dálkovým ovládáním, nebo s připojením přes wifi.

 
 
 
byecold_panely_3_potiskle-2

Přesně podle Vašeho vkusu!

Díky zcela unikátní patentované technologii, jsme schopni zajistit kvalitní a barevně stálý potisk čelní strany infrapanelu. Vybrat si můžete z již hotových motivů, nebo dodat motiv vlastní, a tak zcela sladit vzhled panelu s Vaším interiérem. Tuto technologii nabízíme na dotaz.
 
stojany_noha_na_infrapanel

Možnost vertikálního umístění

Pomocí doplňkového příslušenství v podobě hliníkových noh, je možné využívat panely postavené na podlaze ve vertikální poloze. Tento způsob využití je ideální pro případy, kdy je potřebná mobilita panelu a jeho časté přemísťování.

Nic před Vámi netajíme - za kvalitou si stojíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní a bezrámové infrapanely
Záruka: 5 let na topný článek
Délka [cm]: 60.5
Hloubka [cm]: 2.2
Šířka [cm]: 60.5
Barva: Bílá
Certifikace: CE, RoHS, SAA, TUV GS
Jmenovitý výkon strop [W]: Pouze na zeď
Jmenovitý výkon zeď [W]: 350
Led osvětlení: Ne
Ochrana před předehřátím: Ano
Povrchová teplota: 75-95℃
Povrchový materiál: IR povlak
Rám: Bílý hliník
Stupeň krytí: IP54
Topný článek: Uhlíkografenový krystal
Účinnost el.konverze: 0.98
Výchozí délka kabelu: 1,9 m
Zadní materiál: Hliníkový plech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: